Захворіло у світі
94,529,174
Померло у світі
2,022,854
Вилікувалось у світі
52,039,269
Захворіло в Україні
1,160,682
Померло в Україні
20,802
Вилікувалось в Україні
865,960
У Варшаві презентували прототипи перших польських електромобілів (ВІДЕО)

У Варшаві презентували прототипи перших польських електромобілів (ВІДЕО)

Їх масове виробництво має стартувати в 2023 році

У Варшаві презентували прототипи перших польських електромобілів (ВІДЕО)
фото izera.com/

Компанія ElectroMobility Poland представила прототипи перших польських електромобілів Izera, масове виробництво яких почнеться в 2023 році. Як повідомляє «Польське Радіо», очікується, що вже в наступному році для цього буде побудований завод.

В ході прес-конференції були представлені логотип і торговельна марка Izera, а також прототипи відразу двох автомобілів – хетчбека і позашляховика.

Директор проектного офісу ElectroMobility Poland Малгожата Круляк зазначила, що польський електромобільний бренд представляє велике значення для економіки країни. Автомобільна промисловість є другим за величиною сектором економіки Польщі.

«Izera потенційно може стати маховиком польської економіки. Цей проект передбачає створення близько 3500 робочих місць тільки на стадії будівництва заводу, тоді як на самому заводі будуть працевлаштовані ще 4000 чоловік. Далі при створенні дистриб'юторської і постачальницької мереж будуть створені додатково 12 000 робочих місць», – зазначила Круляк.

Очікується, що Izera розганятиметься від «нуля» до сотні менш ніж за 8 секунд, долаючи до 400 км без підзарядки. Електромобіль можна буде заряджати як в домашніх умовах, так і на зарядних станціях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті