Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Польща оштрафувала «Газпром» на 50 млн євро через «Північний потік – 2»

Польща оштрафувала «Газпром» на 50 млн євро через «Північний потік – 2»

Російську компанію оштрафували за небажання співпрацювати у розслідуванні

Польща оштрафувала «Газпром» на 50 млн євро через «Північний потік – 2»
фото Shutterstock

Управління із захисту конкуренції та захисту прав споживачів Польщі (UOKiK) оштрафувало російський «Газпром» на 213 млн злотих (50 млн євро).

Як вказано в повідомленні антимонопольного відомства, штраф накладений «у зв'язку з відсутністю співпраці в розслідуванні, проведеному в зв'язку з будівництвом газопроводу «Північний потік – 2». Таке зобов'язання випливає з європейських норм, на яких ґрунтується польський закон про конкуренцію та захист прав споживачів, пояснює UOKiK.

У відомстві уточнили, що «Газпрому» відмовився надати UOKiK дані про контракти, укладені його «дочкою» Nord Stream-2 з європейськими компаніями, які фінансують будівництво газопроводу «Північний потік – 2». Окрім того, регулятор переконаний, що «Газпром» навіть не збирався цього робити, оскільки не звертався за дозволом на передачу інформації до Міністерства енергетики Росії.

Нагадаємо: минулого року польський регулятор оштрафував Engie Energy на 172 млн злотих за відмову надати документи щодо участі в проекті будівництва газопроводу« Північний потік – 2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті