Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Компанії Ахметова поставляли сталь для нового мосту в Генуї

Компанії Ахметова поставляли сталь для нового мосту в Генуї

Новий міст у Генуї, побудований на місці зруйнованого два роки тому, відкриють для руху 4 серпня

Компанії Ахметова поставляли сталь для нового мосту в Генуї
Фото: DW

Компанії з групи «Метінвест» були основними постачальниками сталі для нового мосту в Генуї. Про це група повідомила на своїй офіційній сторінці у твіттері.

«Напівфабрикати виготовлялися на заводі «Азовсталь» в Україні, а високоміцний прокат – на нашому італійському заводі «Метінвест Траметалл», – йдеться у повідомленні.

На будівництво мосту необхідно було 17 000 т сталі. У будівництві брали участь 330 компаній.

Довжина переправи  – 1 067 м, висота – 45 м. Головним архітектором проєкту – Ренцо П'яно, один з авторів Центру Помпіду в Парижі.

Старий міст в Генуї, побудований ще в 1967 році, обвалився 14 серпня 2018 року. У результаті обвалу загинуло 43 особи.

Як повідомлялося, 3 серпня в італійській Генуї, де майже два роки тому в результаті обвалу мосту загинули 43 людини, відкрили новий міст. Церемонія пройшла за участі глави уряду країни Джузеппе Конте.

Рух по новому мосту буде відновлено 4 серпня.

ТОВ «Метінвест Холдинг» (керуюча компанія Групи «Метінвест») було засноване у 2006 році. Компанія здійснює єдине управління підприємствами вугільної, гірничорудної, коксохімічної, металургійної та трубної галузей, що знаходяться під контролем компанії «Систем Кепітал Менеджмент»(СКМ). Власник СКМ – український бізнесмен і нардеп від «Партії регіонів» Рінат Ахметов.

До Групи входять 23 українських і закордонних підприємства. У Європі «Метінвест» представлений прокатними підприємствами «Ferriera Valsider», «Trametal» (Італія), «Promet Steel» (Болгарія) і «Spartan UK» (Великобританія).

Як повідомлялося раніше, Moody's підвищило рейтинги «Метінвесту» і МХП. Прогноз змінився з «позитивного» на «стабільний».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті