Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Microsoft розповіла, коли випустить свій «Netflix для ігор»

Microsoft розповіла, коли випустить свій «Netflix для ігор»

Хмарний ігровий сервіс запустять у вересні цього року

Microsoft розповіла, коли випустить свій «Netflix для ігор»
фото www.flickr.com/photos/tonz/2684705796

Компанія Microsoft анонсувала, що 15 вересня запустить хмарний ігровий сервіс, схожий на Netflix, в якості частини омплексного сервісу з підпискою за $15 на місяць. Про це повідомляє CNBC.

Минулого місяця техногігант оголосив, що зробить свою потокову платформу xCloud безкоштовним доповненням до послуги Xbox Game Pass Ultimate. Остання, що коштує $15 на місяць, є основним продуктом підписки компанії і дає гравцям доступ до каталогу ігор для консолі Xbox One і ПК з Windows 10.

Бета-версія програмного забезпечення для хмарних ігор від Microsoft буде включена в Xbox Game Pass 15 вересня і дозволить користувачам перемикатися на ігри на смартфонах або планшетах.

Додаток буде доступно для пристроїв, що працюють на Android в 22 країнах, включно із США, Канадою, Великобританією і Південною Кореєю . Microsoft заявила, що ПЗ також буде доступне для ПК, але ще не оголосила дату, коли це станеться.

Спочатку гравці зможуть вибирати з більш ніж 100 ігор. Microsoft не розкрила всіх назв, які вона запропонує, однак вказала, що доступними будуть «Destiny 2», «Gears on War 5», «Gounded», «Halo 5» та «Minecraft Dungeons»

Можливість грати в ігри в хмарі – це концепція, яка набула поширення в індустрії відеоігор і оцінюється в $150 млрд. Ця технологія описується як свого роду «Netflix для ігор» і дозволяє людям транслювати ігри в Інтернеті на телефон, планшет або ПК, при цьому самі ігри знаходяться на окремих серверах. Привабливість цієї моделі полягає у тому, що людям не потрібно купувати приставки або дорогі комп'ютери, щоб грати.

Нагадаємо: в березні минулого року  Google розповіла про свій потоковий сервіс для ігрового стримінгу Stadia. У компанії його позиціонують як «Netflix для ігор».

Пізніше стало відомо про плани найбільшої в світі мережі оптової та роздрібної торгівлі Walmart вийти на ринок потокового геймінгу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті