Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Новий власник стадіону «Чорноморець» інвестує $10 млн у його розвиток

Новий власник стадіону «Чорноморець» інвестує $10 млн у його розвиток

Вихід на прибутковість очікується протягом 5 років

Новий власник стадіону «Чорноморець» інвестує $10 млн у його розвиток
Стадіон «Чорноморець» (Одеса)
Фото: chernomorets.odessa.ua

Американська інвестиційна компанія «Allrise Capital Inc.», яка придбала стадіон 22 травня 2020 на аукціоні Фонду гарантування вкладів за 193,8 млн грн, планує інвестувати $10 млн у стадіон «Чорноморець» (Одеса). Про це повідомляється в пресрелізі компанії.

«Наше завдання – зробити стадіон спортивним об'єктом світового рівня для футбольних уболівальників та мешканців Одеського регіону. Ми залучаємо провідних європейських фахівців в галузі управління спортивними аренами, щоб впровадити кращі системи якості та безпеки для уболівальників і відвідувачів комплексу. Allrise Capital планує інвестувати в розвиток технічної інфраструктури арени й зробити стадіон доступним для проведення не тільки спортивних, а й інших соціально важливих заходів в регіоні. Вихід на прибутковість очікується протягом 5 років», – запевняє CEO компанії «Allrise Capital Inc.» Руслан Зінуров,

Компанія також має намір надати можливість ФК «Чорноморець» проводити на стадіоні домашні матчі. 

Американська інвестиційна компанія «Allrise Capital Inc.» розташована у місті Ірвайн, штат Каліфорнія, США. Компанія спеціалізується на інвестиціях у нерухомість та девелоперських проєктах на західному узбережжі США (бюджет понад 500 млн доларів) та на ринках Східної Європи, венчурних прямих інвестиціях, а також інвестиціях в банківські та корпоративні кредитні інструменти. Засновники компанії та топменеджмент є вихідцями з країн СНД та громадянами США.

Предметом угоди про передачу права власності між ФГВФО та «Allrise Capital Inc.» від 16.07.2020 є нежитлові будівлі центрального стадіону «Чорноморець». Комплекс будівель та споруд охоплює спортивну частину стадіону (чаша стадіону з футбольним полем, VIP-ложі, допоміжні приміщення), бізнес-центр з рестораном загальною; фітнес-центр загальною площею; готель; підземний паркінг тощо.

Стадіон «Чорноморець» дозволяє розмістити на трибунах понад 34 000 осіб. Значна частина трибун захищена від опадів. Остання повна реконструкція стадіону відбулася 2011 року.

ФГВФО отримав стадіон «Чорноморець» як заставу по кредитах, які видав «Імексбанк». Банк був визнаний неплатоспроможним 26.01.2015 рішенням НБУ.

Як повідомлялося раніше, власник «Premier Palace» купує три готелі в Києві й Львові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті