Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
США посилюють митний тиск на Францію та ФРН через Airbus

США посилюють митний тиск на Францію та ФРН через Airbus

Airbus закликав Європу належним чином відреагувати на захист її інтересів і інтересів всіх європейських компаній і секторів

США посилюють митний тиск на Францію та ФРН через Airbus
фото www.flickr.com/photos/89082190@N06/50102701008

Сполучені Штати посилили тиск на Німеччину і Францію, ввівши додаткові мита на деякі з їхніх товарів. Як повідомляє Bloomberg, цей крок спрямований на те, щоб підштовхнути Європейський Союз до врегулювання давньої суперечки з приводу незаконних субсидій для Airbus SE.

Офіс торговельного представника США заявив, що видаляє деякі товари з Греції і Великобританії зі свого списку тарифів і додає еквівалентний обсяг торгівлі з Францією і Німеччиною. Зміна набере чинності 1 вересня, товари будуть обкладатися 25-відсотковим митом.

«ЄС і держави-члени блоку не вжили необхідних кроків для виконання постанов СОТ», – сказав торговий представник США Роберт Лайтхайзер.

Airbus заявила, що «глибоко шкодує» про рішення США зберегти тарифи, незважаючи на нещодавні дії Європи щодо досягнення повної відповідності »в той час, коли авіація і інші галузі переживають безпрецедентну кризу.

«Airbus сподівається, що Європа належним чином відреагує на захист її інтересів і інтересів всіх європейських компаній і секторів, включаючи Airbus», – йдеться в заяві компанії.

Нагадаємо: адміністрація президента США Дональда Трампа стала головним переможцем довгоочікуваного рішення Світової організації торгівлі в жовтні минулого року щодо суперечки між Airbus і Boeing Co., який тривав понад 15 років.

Тим часом ЄС очікує чергового рішення СОТ про незаконні субсидії для чиказької компанії Boeing Co. Рішення повинно бути прийнято у вересні 2020 року і може дозволити «помститися» США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті