Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
T.A.S. Overseas Investments Limited придбала контроль над асфальтобетонним заводом «АБ Столичний»

T.A.S. Overseas Investments Limited придбала контроль над асфальтобетонним заводом «АБ Столичний»

Відтепер частка Тігіпка в статутному капіталі ПАТ – 73,8%

T.A.S. Overseas Investments Limited придбала контроль над асфальтобетонним заводом «АБ Столичний»
фото: ab-asfalt.com.ua

Компанія Сергія Тігіпка T.A.S. Overseas Investments Limited (Кіпр) викупила 24,75% простих іменних акцій ПАТ «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний», що дозволило їй збільшити свою частку в статутному капіталі ПАТ до 73,8%. Про це повідомляє «Інтерфакс» посилаючись насистему розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР).

Згідно з повідомленням, ПрАТ в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) 12 серпня, компанія T.A.S. Overseas Investments Limited придбала 24,75% простих іменних акцій статутного капіталу АБЗ «АБ Столичний».

Відповідним пакетом акцій володіло ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд (ЗНВКІФ) Комінметкепітал» (Дніпро), в результаті угоди підприємство повністю вийшло зі складу акціонерів асфальтобетонного заводу «АБ Столичний». «Комінметкепітал» став акціонером заводу «АБ Столичний» на початку 2020 року.

За даними Єдиного держреєстру, кінцевим бенефіціаром ПАТ «ЗНВКІФ «Комінметкепітал» є Ольга Марченко, яка володіє фондом опосередковано через ТОВ «Коксохімтепломонтаж».

За підсумками 2019 року ПрАТ «Асфальтобетонний завод» АБ Столичний збільшило чистий прибуток на 53% в порівнянні з 2018 роком – до 59,3 млн грн.

Раніше АМКУ перевіряв покупку Тігіпком готелю Radisson Blu. Український бізнесмен придбав об’єкт через свою кіпрську компанію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті