Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
У Білорусі почалася хвиля мітингів на підприємствах

У Білорусі почалася хвиля мітингів на підприємствах

Робочі «БєлАЗа» вимагають провести зустріч з керівництвом на стадіоні

У Білорусі почалася хвиля мітингів на підприємствах
фото tut.by

У Білорусі почалися стихійні мітинги на підприємствах у зв'язку з масовими громадянськими протестами  в країні. Люди протестують проти застосування насильства до демонстрантів, незаконних затримань і проти фальсифікації результатів виборів.

У Мінську, за даними «Інтерфаксу», телеграм-каналів і очевидців, мітингують співробітники «Бєлмедпрепарати», «Кераміна», будівельники різних компаній.

На «Кераміні» вийшли з протестом близько 400 осіб, в тому числі начальники цехів і керівництво маркетингового відділу, повідомляє білоруське бюро «Радіо Свобода».

Телеграм-канали поширюють відео з мітингу на ВАТ «МАЗ».

Проти насильства виступили медики 1-ої і 6-ої міських клінічних лікарень, міської стоматологічної поліклініки №1. Влаштувати протест планують і співробітники швидкої допомоги.

У Білорусі почалася хвиля мітингів на підприємствах

Робочі одного з найбільших будівельних підприємств країни – МАПІД – вийшли на вулицю перед заводом, повідомляє телеграм-канал Nexta.

Близько 11 години на вулиці Макаєнка у будівлі «Білтелерадіокомпанії» зібралися жінки в білому одязі з квітами і плакатами. Через дорогу дівчат підтримали будівельники з місцевою будівництва.

Працівники Білоруської державної філармонії в Мінську вийшли на протест і виконали пісню «Магутни Божа», яка вважається неофіційним гімном Білорусі. Перед Національним художнім музеєм також проходить спонтанна акція.

У центрі Мінська католики і православні вийшли на молитву на площу біля Свято-Духова собору.

Пізніше учасники протесту зібралися і біля будівлі державного телеканалу ОНТ.

Раніше повідомлялося про страйки на «БєлАЗі», в «Минскпромстрой» і «Гродножилстрой». Керівництво «БєлАЗа» підтвердило, що проводить зустріч з колективом для обговорення поточних подій в країні, але заперечує, що люди страйкують.

До страйків у Білорусії закликає опозиція. Після оголошення перших офіційних підсумків президентських виборів в країні, з вечора 9 серпня в десятках міст проходять акції протесту, які супроводжуються зіткненнями з міліцією і затриманнями. Вдень білоруси виходять на мирні акції з квітами і стають в «ланцюжки солідарності».

Як повідомлялося, у Білорусі почалися страйки на великих підприємствах через фальсифікації на виборах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті