Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Держгеонадра продала дві ділянки надр за 2,2 мільйона

Держгеонадра продала дві ділянки надр за 2,2 мільйона

Е-торги за ще двома лотами не відбулися через відсутність необхідної кількості претендентів

Держгеонадра продала дві ділянки надр за 2,2 мільйона
фото: Dimant/uk.wikipedia.org

Державна служба геології та надр 19 серпня 2020 року провела повторні аукціони за двома лотами – Бистрівському родовищу з покладами мінеральних природних столових вод та по ділянці «Горщик» Омелянівського родовища граніту. Про це повідомляє пресслужба Держгеонадр.

«Відбулися повторні аукціони по двох лотах – Бистрівському родовищу з покладами мінеральних природних столових вод та по ділянці «Горщик» Омелянівського родовища граніту. Спецдозволи продані з незначним підвищенням стартової ціни. Загальна сума виручених коштів становить 2,195 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Е-торги за ще двома лотами – ділянці «Железняки» з рудопроявом Железняки поліметалічного зруденіння (руди міді, нікелю, кобальту, метали платинової групи) та Усть-Камʼянському родовищу граніту – не відбулися через відсутність необхідної кількості претендентів.

«Бізнес готовий інвестувати в розробку надр. А проведення електронних аукціонів забезпечує прозору процедуру їх надання в користування, створює умови для визначення тієї ціни, яку готові платити суб’єкти ринку», – пояснив Роман Опімах.

Через 15 робочих днів повторно пройдуть аукціони з продажу цих об’єктів і відбуватимуться за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій.

Нагадаємо, Mind дослідив, які зміни відбулися у видобувних вподобаннях інвесторів та за рахунок чого держава планує збільшувати їхнє коло.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті