Google інвестує $1 млрд в технополіс у Каліфорнії з офісами, парками і магазинами

Google інвестує $1 млрд в технополіс у Каліфорнії з офісами, парками і магазинами

20% будинків компанія виділить за програмою доступного житла

Google інвестує $1 млрд в технополіс у Каліфорнії з офісами, парками і магазинами
фото Google

Alphabet, материнська компанія Google, розповіла про плани побудувати новий багатофункціональний кампус площею близько 4000 м² (0,4 гектара) в Маунтін-В'ю, Каліфорнія. Про це пише CNBC з посиланням на компанію.

Центр буде включати житлові будинки, торговельні приміщення і громадські простори. Зокрема, заплановано будівництво 123 500 кв. метрів офісів і до 1850 квартир. Близько 20% будинків компанія розраховує виділити за програмою доступного житла.

Велика частина території кампусу буде відкрита і для міських жителів. Вона об'єднає кілька парків та базу відпочинку, пише CNBC.

«Одна з ідей – створити район, в якому необхідні послуги і простори знаходяться в кількох хвилинах ходьби від місця проживання і роботи», – зазначив директор по нерухомості Google Майкл Тімофф.

Google працює разом з австралійським девелопером LendLease.

CNBC нагадує, що у компанії є й інші проекти громадських просторів: наприклад, кампус недалеко від Маунтін-В'ю. Проект поки що знаходиться на узгодженні.

У червні 2019 року голова компанії Сундар Пічаї оголосив про плани Google інвестувати $1 млрд в будівництво житла в районі затоки Сан-Франциско. Зокрема, він відзначав, що в регіоні вкрай бракує доступного житла.

Однак в 2020 році ціни на нерухомість в Сан-Франциско почали падати на тлі пандемії, писала WSJ. Наприклад, в Маунтін-В'ю, де знаходиться офіс Google, середня орендна плата впала більш ніж на 15%.

Нагадаємо, Google інвестувала $450 млн в компанію, що займається безпекою «розумних будинків».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті