Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Microsoft заявила про нові кібератаки із РФ, Китаю та Ірану

Microsoft заявила про нові кібератаки із РФ, Китаю та Ірану

Ціллю хакерів були штаби обох кандидатів: Джо Байдена та Дональда Трампа

Microsoft заявила про нові кібератаки із РФ, Китаю та Ірану
Фото: Soumil Kumar/Pexels

Корпорація Microsoft повідомила про спроби російських, китайських та іранських хакерів втрутитись у президентські вибори в США. Компанія змогла відбити атаки. Про це повідомляється на сайті Microsoft.

Ціллю хакерів були штаби обох кандидатів: Джо Байдена та Дональда Трампа. Також атакам піддавались пов’язані із ними особи.

Компанія розповіла про три групи, які намагались втрутитись у вибори.

Перша, «Стронцій», діє в Росії. Її співробітники атакували більше 200 організацій, включно із штабами кандидатів, партій та політтехнологів. У Microsoft згадали, що у звіті Роберта Мюллера вказану групу назвали відповідальною за кібератаки на вибори у 2016 році. Зазначається, що за 4 роки хакери додали нові інструменти та нові методи втручання.

У корпорації додали, що повідомляли об’єктів хакерів про спроби втрутитись у їх роботу.

Друга група, «Цирконій», діє із Китаю. На її рахунку вже декілька тисяч кібератак лише з березня по вересень цього року. Близько 150 із яких мали деяких успіх. Як і «Стронцій», група втручається у роботу людей, що пов’язані із президентською кампанією та кандидатами.

«Фосфор», третя група, розташована в Ірані. За її роботою у корпорації слідкують вже декілька років. Останнім часом хакери «Фосфору» намагались отримати доступ до особистих чи робочих рахунків осіб, які прямо чи опосередковано, пов’язані із виборами президента.

Нагадаємо: Microsoft нещодавно повідомила одній з основних консультаційних фірм кандидата в президенти США від Демократичної партії Джо Байдена про те, що вона стала мішенню, ймовірно, російських хакерів, які підтримуються державою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті