Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
ПриватБанк розпочав продаж квартир на аукціонах з пониженням цiни

ПриватБанк розпочав продаж квартир на аукціонах з пониженням цiни

Ціни на квартири стартують від 3 058 594 грн

ПриватБанк розпочав продаж квартир на аукціонах з пониженням цiни
Фото: пресслужба ПриватБанку

Акціонерне товариство державний банк «ПриватБанк» виставив на електронний аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) 4 квартири в ЖК «Фестивальний» на голландські аукціони. Про це повідомляється на сайті аукціону.

Житловий комплекс «Фестивальний» в Дніпрі розташовано в історичному центрі, в Соборному районі, який відрізняється чудово розвиненою інфраструктурою. У безпосередній близькості від новобудови парк Шевченка, набережна Дніпра, Монастирський острів. Неподалік працює мережа супермаркетів, торговий центр, магазини. Біля ЖК також є школи, престижний ліцей, гімназія, кілька ВНЗ.

Ціни на квартири стартують від 3 058 594 грн.

Крок зниження ціни становить: 1%.

Дата проведення аукціонів: 23 вересня 2020 року.

«ЖК «Фестивальний» знаходиться в історичному центрі Дніпра та має гарну інфраструктуру поряд. ПриватБанк вкотре показав свою гнучкість до потреб покупців і ми раді допомогти йому в цьому технічно. Адже СЕТАМ має можливість адаптувати програмне забезпечення відповідно до вимог замовника і провести будь-який вид аукціону», – наголосив гендиректор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) – це засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 12,8 млрд грн.

Нагадаємо, ПриватБанк продає в Херсоні майно на 52 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті