Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
GM розглядає вихід на ринок електричних аеротаксі

GM розглядає вихід на ринок електричних аеротаксі

В компанії вважають, що їх нові електричні акумулятори Ultium підійдуть і для цього

GM розглядає вихід на ринок електричних аеротаксі
фото www.flickr.com/photos/mkumm/3701262894

General Motors вивчає варіанти виходу на ринок повітряних таксі.

Як повідомляє Autoblog, в компанії вважають, що їх вдосконалені електричні акумулятори Ultium підійдуть і для цього

«Ми твердо віримо в майбутнє наших електрокарів, а не тільки в автомобілів, – сказала виконавчий директор Мері Барра. – «Сила і гнучкість нашої акумуляторної системи Ultium відкриває двері для багатьох застосувань… включаючи повітряну мобільність».

Електричні аеротаксі – це літальні апарати з вертикальним зльотом і посадкою (VTOL), в яких замість реактивних двигунів використовуються електродвигуни. Розроблені таким чином, щоб уникнути використання довгих злітно-посадочних смуг, вони мають обертові крила і, в деяких випадках, ротори замість гребних гвинтів.

Представник GM Стюарт Фаул відмовився вдаватися в подробиці. «Це область, яка нам дуже подобається, і ми зараз її ррозглядаємо».

Корпоративні та приватні інвестори вклали не менше $2,3 млрд в понад 100 стартапів з виробництва літальних апаратів, включаючи дрони і електричні аеротаксі, але, за даними веб-сайту інвесторів PitchBook, технологія все ще стикається з серйозними перешкодами на шляху до комерціалізації і прибутковості.

Нагадаємо: у січні Hyundai об'єдналася з Uber Technologies для розробки електричних повітряних таксі і зобов'язалася інвестувати $1,5 млрд у міську мобільність до 2025 року.

Приблизно в той же час Toyota очолила раунд інвестицій в розмірі $590 млн в стартап з виробництва повітряного таксі Joby, а Daimler і Geely інвестували в Volocopter. Бренд Volkswagen Porsche працює з Boeing над концептуальним електричним літальним апаратом.

Як повідомлялось, компанія SkyDrive анонсувала запуск сервісу електричних аеротаксі в Токіо та Осаці в 2023 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті