Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Oracle сильно пасе задніх на ринку хмар, навіть попри угоду з TikTok – аналітики

Oracle сильно пасе задніх на ринку хмар, навіть попри угоду з TikTok – аналітики

Компанія-обраниця TikTok, за словами експертів, залишається «нішевим гравцем» на ринку

Oracle сильно пасе задніх на ринку хмар, навіть попри угоду з TikTok – аналітики
фото www.flickr.com/photos/csaulit/5039440024/

Oracle роками намагається поліпшити свій імідж на ринку хмарної інфраструктури, пропонуючи Amazon Web Services, Microsoft Azure і Google Cloud Platform сервіси, які надають клієнтам більше інструментів для віддаленого зберігання і управління своїми даними. Однак, як повідомляє телеканал CNBC, аналітики Gartner, Synergy Research Group і Canalys заявляють, що все ж Oracle залишається «нішевим гравцем» на ринку, далеко позаду лідерів. За їхніми даними, ринкова частка Oracle становить близько 2%, і вона займає не вище шостого місця в світі.

Аналітики не очікують, що дохід Oracle від хмарних обчислень перевищить $1 млрд до 2023 фінансового року. У першому півріччі 2020 року обсяги продажів AWS склали, для порівняння, майже $21 млрд.

Експерти вважають, що угода з TikTok здатна «прискорити зростання в сегменті, який важливий для майбутнього Oracle». Аналітики Wedbush писали, що угода «може мати позитивні фінансові наслідки».

Oracle потрібне зростання. Компанія, яка як і раніше отримує основну частину доходів від традиційного програмного забезпечення для баз даних і супутніх послуг, збільшила продажі всього на 2% в останньому кварталі після скорочення в попередньому періоді.

Акції компанії виросли на 13% за останній рік, відстаючи від всіх основних конкурентів хмарних технологій. Акції Amazon зросли більш ніж на 60%, а Microsoft – на понад 40%.

У заяві для CNBC Клей Магуірк, виконавчий віце-президент Oracle Cloud Infrastructure, заявив, що TikTok обрала саме Oracle «тому що вона набагато швидша, надійніша і безпечніша», ніж інші постачальники. Він також процитував дослідження IDC, в якому Oracle «отримала найвищу оцінку задоволеності» серед постачальників хмарних послуг.

Нагадаємо: президент Дональд Трамп попередньо погодився на угоду, за якою Oracle і Walmart отримають разом 20% акцій TikTok Global. Oracle буде постачальником хмарних послуг, відповідальним за зберігання і обробку даних користувача в США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті