Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
США дали дозвіл одній компанії на ведення бізнесу з Huawei

США дали дозвіл одній компанії на ведення бізнесу з Huawei

Рятівником для бізнесу китайського техногіганта стане Intel

США дали дозвіл одній компанії на ведення бізнесу з Huawei
фото www.flickr.com/photos/142872259@N05/47942468192

Корпорація Intel отримала від влади США ліцензії на продовження поставок певних продуктів для Huawei Technologies. Про це агентству Reuters повідомив представник Intel. Цю ж інформацію підтвердив і підтримуваний КНР журнал China Securities Journal.

Як відомо, влада США ввела нові обмеження, які заборонили компаніям США поставляти і обслуговувати Huawei, починаючи з 15 вересня.

Минулого тижня китайська корпорація Semiconductor Manufacturing International Corporation підтвердила, що також зверталась за дозволом на продовження обслуговування Huawei. SMIC використовує устаткування американського виробництва для виробництва чіпів для Huawei та інших компаній.

Південнокорейський виробник мікросхем SK Hynix також подав заявку на ліцензію в США для продажів компанії Huawei, але не отримав схвалення, сказав чоловік, знайомий з цим питанням.

Одне з джерел агентства розповіло, що неамериканські фірми не мають високих шансів отримати схвалення від влади США. Наразі чіпмейкери розробляють плани на випадок непередбачених обставин для збільшення поставок іншим клієнтам.

Раніше повідомлялося, що на тлі американських санкцій від Huawei відмовились навіть китайські виробники, які також припинили постачати їй комплектуючі.

Аналітики підрахували, що у зв’язку із новими обмеженнями з боку США виробництво смартфонів компанією Huawei обвалиться на 30%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті