Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Влада Білорусі відібрала у видання TUT.BY статус ЗМІ

Влада Білорусі відібрала у видання TUT.BY статус ЗМІ

Інтернет-портал вважається найпопулярнішим новинним ЗМІ в білоруській веб-мережі

Влада Білорусі відібрала у видання TUT.BY статус ЗМІ
Фото Ольга Шукайло, TUT.BY

Міністерство інформації Білорусі призупиняє статус ЗМІ для мережевого видання TUT.BY на три місяці з 1 жовтня, повідомляє видання.

Позовну заяву про припинення випуску відомство направило 18 вересня, засідання призначено на 8 жовтня.

З 7 серпня TUT.BY отримав чотири попередження, які стосувалися, зокрема, матеріалів «В сім разів більше виборців і таємні протоколи. Які порушення побачили спостерігачі і що сказав ЦВК?», «Комітет держконтролю зможе виплатити великі премії працівникам, які проявлять себе в резонансних справах», а також «До редактора Tut.by прийшли силовики. На її доньку завели справу про масові заворушення».

Інтернет-портал TUT.BY вважається найпопулярнішим мережевим новинним ЗМІ в Білорусі.

Як зазначають у TUT.BY, видання і далі продовжить свою роботу.

«За наказом міністра, з 1 жовтня TUT.BY втратить статус ЗМІ. При цьому ми, як і раніше, будемо працювати як інтернет-ресурс без статусу ЗМІ.

Нагадаємо, що реєстрація інтернет-ресурсів в якості мережевих видань в Білорусі носить добровільний характер. Статус ЗМІ дає деякі переваги, зокрема можливість на законних підставах бути присутнім … в районах збройних конфліктів або надзвичайних ситуацій, на масових заходах, в місцях інших суспільно важливих подій і передавати звідти інформацію. Однак TUT.BY був зареєстрований як ЗМІ лише в січні 2019 року, до цього – з моменту заснування в 2000 році – портал працював без цього статусу», – зазначили у виданні.

В серпні у TUT.BY було 24 190 714 унікальних відвідувачів, які здійснили 482 313 072 перегляди сторінок. Охоплення TUT.BY, за оцінкою дослідження Gemius Audience Overnight, – 69% користувачів інтернету з Білорусі. Ядро аудиторії складають користувачі у віці від 25 до 44 років.

Нагадаємо, головний редактор Telegram-каналу Nexta Протасевич покинув проект.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті