До 2025 року продажі смартфонів з гнучкими дисплеями перевищать $100 млрд
Це найбільш швидкозростаючий ринок серед гаджетів

Аналітики Display Supply Chain Consultants (DSCC) прогнозують стрімке зростання виробництва гнучких дисплеїв, здатних згинатися, складатися і навіть згортатися. Паралельно будуть набирати обертів продажі пристроїв з такими екранами, перш за все, смартфонів, передає DailyComm.
За оцінками фахівців, у найближчі п'ять років обсяги випуску пристроїв з гнучкими дисплеями будуть щороку збільшуватися в середньому на 93% і в 2025-му досягнуть 1,2 млн кв. м. У штучному вирахуванні показник CAGR прогнозується на рівні 86%. Поставки таких панелей в 2025 році очікуються в кількості 74,4 млн одиниць.
Зі збільшенням обсягів виробництва гнучкі дисплеї будуть дешевшати. За розрахунками DSCC, їх середня продажна ціна (ASP) буде щороку знижуватись в середньому на 6%.
Зважаючи на підвищену складність виробництва пристроїв з гнучкими дисплеями, а також їх вищу ціну, смартфони з таким типом екранів у найближчі п'ять років продовжать належати до преміум-сегменту.
Проте поступово такі смартфони будуть дешевшати – за оцінками DSCC, в середньому на 7% на рік. Якщо в 2020-му купівля моделі з гнучким екраном обійдеться в $1600 доларів, то в $2025-му подібний апарат можна буде придбати менш ніж за $1200.
Експерти вважають, що пристрої з екранами, що розкладаються, гнуться і згортаються в трубочку, будуть однією з найбільш активно зростаючих категорій на ринку споживчої електроніки. Прогноз DSCC передбачає, що продажі смартфонів із такими дисплеями в поточній п'ятирічці будуть в середньому зростати на 80% в рік і в 2025-му виручка від їх реалізації досягне $105 млрд.
Також очікується, що поставки таких апаратів в 2020 році досягнуть 4,1 млн штук, а в 2021-му – 11,3 млн одиниць.
Раніше в Display Supply Chain Consultants назвали компанію Samsung домінуючим брендом на світовому ринку смартфонів зі складними екранами. За оцінками дослідницької компанії, в 2020 році ринкова частка Samsung в цьому сегменті перевищить 80%.
Прогнози щодо Samsung покращилися, зважаючи на проблеми у Huawei через торгові обмеження США, які не дозволяють компанії випустити смартфон Mate X2.
Нагадаємо, аналітики прогнозують обвал у виробництві смартфонів Huawei на 30% через санкції.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].