Париж та Берлін підготували пакет санкцій проти РФ у зв’язку з отруєнням Навального

Париж та Берлін підготували пакет санкцій проти РФ у зв’язку з отруєнням Навального

Франція та ФРН найближчим часом поділяться своїми ідеями з європейськими партнерами

Париж та Берлін підготували пакет санкцій проти РФ у зв’язку з отруєнням Навального
Олексій Навальний
фото www.flickr.com/photos/76528394@N04/6867892949

Німеччина і Франція мають намір запропонують санкції проти конкретних осіб, яких вони вважають відповідальними за отруєння критика Кремля Олексія Навального. Як повідомляє Reuters, міністри закордонних справ вказаних країн вирішили піти на такий крок, оскільки Росія не надала переконливих пояснень.

«Досі Росія не надала переконливих пояснень», – заявили вони, маючи на увазі використання військової нервово-паралітичної речовини «Новічок» проти Навального. Міністри додали, що незабаром поділяться пропозиціями щодо цілей санкцій зі своїми європейськими партнерами.

«Пропозиції будуть націлені на осіб, які в силу своїх офіційних функцій вважаються відповідальними за цей злочин і за порушення міжнародного права, а також на осіб, які беруть участь в програмі «Новічок», – додали вони.

Джерела агентства повідомили, що пропозиції про санкції будуть спрямовані на співробітників російської військової розвідки ГРУ.

Нагадаємо, днями  Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) підтвердила, що в біологічних зразках, отриманих з організму Навального, виявлені сліди нервово-паралітичної речовини групи «Новічок».

Між тим стало відомо, що Навального було отруєно новим різновидом «Новічка», якого досі не було в списках.

Як повідомлялось, близькі до ЄС чиновники повідомили, що ЄС «майже неминуче» збирається ввести санкції проти РФ через Навального, однак, скоріше за все, «Північного потоку – 2» вони не торкнуться.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті