Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Reactor і Mind стали стратегічними партнерами

Reactor і Mind стали стратегічними партнерами

У межах партнерства компанії обмінялися по 10% корпоративних прав і домовилися про розвиток платформи відкритих інновацій

Цей матеріал також доступний російською
Reactor і Mind стали стратегічними партнерами

Незалежне бізнес-медіа Mind UA і платформа відкритих інновацій Reactor.ua оголосили про стратегічне партнерство. Mind UA став співвласником платформи, а Reactor.ua увійшов до числа акціонерів видання.

У межах партнерства Reactor.ua і Mind обмінялися по 10% корпоративних прав і домовилися про розвиток платформи відкритих інновацій, яка в майбутньому стане потужним інструментом для взаємодії компаній і технологічних команд, здатних запропонувати інноваційні рішення бізнесу.

Глобальна мета партнерства – сприяти інноваційному розвитку бізнесу в Україні та надавати можливості як компаніям, які розуміють, що за інноваціями – майбутнє, так і тим, хто розробляє і втілює інноваційні рішення.

Платформа Reactor.ua заснована 2017 року і працює за моделлю відкритих інновацій. За роки присутності на ринку вона довела свою експертність і здатність забезпечити вирішення інноваційних бізнес-завдань будь-якого рівня «під ключ». «Ми не лише знаходимо унікальні рішення для проблем, що існують, а й відкриваємо нові точки розвитку і зростання компаній», – говорить засновник Reactor.ua Євген Саранцов.

Співпраця Mind і Reactor.ua почалася з дослідження найбільших компаній України – Індексу інноваційності. «Відтоді ми не просто говоримо про інновації, ми описуємо й аналізуємо конкретні кейси та рішення. Сьогодні ми створюємо майданчик для бізнесу та інновацій, ключовий принцип якого – win-win», – коментує партнерство видавець і головний редактор Mind UA Євген Шпитко.

Резиденти платформи отримують зручну інфраструктуру, яка дає можливість користуватися всіма перевагами інформаційно-технологічних рішень і дозволить знайти інноваційне та – головне -ефективне вирішення бізнес-завдання.

Довідка:

Про Mind
Незалежний журналістський бізнес-портал, місія якого – бути корисним для читачів, тому його діяльність спрямована на створення якісного продукту. Mind сповідує «журналістику знань» – розповідає, пояснює і надає читачеві можливість робити свідомий вибір у різних сферах життя – економічній, культурній, соціальній і бізнес-сфері.

Про Reactor
Платформа відкритих інновацій, яка пропонує інфраструктуру й інструменти для успішної роботи з технологічними рішеннями. Об'єднує компанії, відкриті до інновацій, акселератори, інкубатори, інноваційні хаби, лабораторії, а також понад 500 продуктових технологічних команд. Регулярно публікує унікальні кейси трансформації, інноваційні рішення і тренди. Реалізує програму менторської підтримки для компаній, що розвивають нові напрями бізнесу за допомогою технологій та інновацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті