Австралійській нафтогазовій Cooper Energy вдалось досягти вуглецевої нейтральності

Австралійській нафтогазовій Cooper Energy вдалось досягти вуглецевої нейтральності

Компанія досягла нейтральності без врахування «викидів 3-го рівня», які генерують покупці компанії

Австралійській нафтогазовій Cooper Energy вдалось досягти вуглецевої нейтральності
фото www.cooperenergy.com.au

Нафтогазова Cooper Energy стала першим австралійським нафтовидобувником, який повністю компенсує викиди парникових газів.

Як повідомляє Watoday, компанія, яка забезпечує близько 12% газу штату Вікторія зі своїх морських свердловин, компенсує викиди, які вона виробляє в виробничих процесах, шляхом інвестування в проєкт по висадці дерев в гирлі річки Мюррей.

Проєктом керує Biodiverse Carbon, торговий відділ Greening Australia, який має на меті відновити місцеву рослинність і збільшити життєве середовище для тварин, які перебувають від загрозою зникнення.

План не містить в собі так звані викиди Cooper Energy «3-го рівня», які виникають в результаті використання покупцями нафти і газу, які вона продає, але керуючий директор Девід Максвелл сказав, що компанія взяла на себе зобов'язання спільно зі своїми клієнтами вивчити, як вони можуть скоротити ці викиди в найближчі роки.

Оголошення було зроблено після того, як два найбільших австралійських галузевих гравця, Woodside і Santos, в цьому році виявилися під сильним тиском з боку акціонерів з метою скорочення викидів вуглецю, а австралійські пенсійні фонди вимагають більш активних дій у боротьбі зі зміною клімату від компаній, в які вони інвестують.

Нагадаємо: у вересні президент КНР Сі Цзіньпін заявив на Генеральній Асамблеї ООН, що Китай досягне вуглецевої нейтральності до 2060 року.

Консалтингова компанія Wood Mackenzie підрахувала, що реалізація запланованого вимагає інвестицій у розмірі понад $5 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті