Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
COVID-19 в Німеччині: новий пік та карантинні заходи

COVID-19 в Німеччині: новий пік та карантинні заходи

Канцлер ФРН і глави урядів федеральних земель погодили низку обмежень

COVID-19 в Німеччині: новий пік та карантинні заходи

У тих населених пунктах Німеччини, де зареєстровано зростання числа заражених коронавірусом, буде заборонена робота клубів, барів і ресторанів починаючи з 23.00. Це торкнеться міст і регіонів, в яких зафіксовані 50 нових випадків зараження на 100 000 жителів протягом останніх семи днів, передає DW. При аналогічних показниках приватні вечірки будуть обмежені 10 учасниками або представниками двох різних сімей.

Крім того, при збільшенні числа інфікованих до 35 нових випадків на 100 000 жителів протягом тижня обов'язок носити маски в цих населених пунктах буде поширюватися не тільки на пасажирів громадського транспорту і відвідувачів в закритих приміщеннях, а й на людей, що знаходяться в будь-яких місцях тривалого і масового скупчення.

«Ми маємо справу з викликом століття, – заявила канцлер Ангела Меркель. – І все, що ми зараз зробимо або не зробимо, буде мати вирішальне значення для того, як ми переживемо цю пандемію».
 Вона підкреслила, що Німеччина вже знаходиться в фазі експоненціального зростання числа заражень. Зупинити цей ріст, за її словами, вкрай важливо не тільки для збереження здоров'я жителів Німеччини, а й для запобігання чергового удару по економіці. Глава держави нагадала, що бюджет ФРН тільки в цьому році передбачає заборгованість в 250 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті