Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Honda ще на кілька років прискорила відмову від автомобілів з бензиновим двигуном

Honda ще на кілька років прискорила відмову від автомобілів з бензиновим двигуном

Дизельні автомобілі теж стабільно втрачають популярність у Європі

Honda ще на кілька років прискорила відмову від автомобілів з бензиновим двигуном
фото pixabay.com

Японська компанія Honda має намір припинити європейське виробництво автомобілів з бензиновим двигуном до кінця 2022 року, а не 2025 року, як планувалося раніше. Про це пише Коммерсант з посиланням на заяву компанії, надану газеті The Times.

 Крім того, до 2022 року японська компанія припинить в Європі також виробництво дизельних автомобілів, а в Великобританії вже в найближчі тижні автосалони розпродадуть останні такі моделі Honda.

«Honda прискорила на три роки – з 2025 на 2022 рік – плани переведення всіх основних європейських моделей на електродвигуни, і в досягненні цієї мети ключову роль буде грати наша технологія гібридних двигунів», – повідомили британській газеті в компанії.

Наголос у подальшому буде робитися як на гібридні автомобілі, так і на електричні. Honda випускає в Європі популярні гібриди CR-V і Jazz, а також електромобіль Honda e.

Дизельні автомобілі стабільно втрачають популярність у Європі. Зокрема, у Великобританії, за даними британського Товариства виробників і продавців автомобілів (SMMT), в цьому році було продано всього 209 000 дизельних автомобілів, це менше половини минулорічного показника. Їх частка на ринку нових автомобілів становить тепер лише 17%, в той час як в 2016 році вона сягала майже 50%.

Між тим стало відомо, що Британія пересуне плани із заборони бензинових і дизельних двигунів на 10 років ближче.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті