Акції Netflix впали на 6% через різке зниження кількості нових підписників

Акції Netflix впали на 6% через різке зниження кількості нових підписників

Сервіс у зв’язку з цим буде змушений підвищити ціни, вважають аналітики

Акції Netflix впали на 6% через різке зниження кількості нових підписників
фото pixabay.com

Стрімінговий сервіс Netflix Inc у вівторок відзвітував про максимальне за чотири роки квартальне зниження кількості нових підписників на тлі зростання конкуренції між стрімінговими сервісами, пом'якшення обмежувальних заходів і повернення прямих спортивних трансляцій на телеекрани, передає Reuters.

За квартал, що завершився 30 вересня, компанія залучила 2,2 млн платних підписок по всьому світу – менше свого прогнозу і оцінок Уолл-стріт, яка чекала показника в 3,4 млн.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Прибуток на акцію також виявився нижчим за очікування і склав $1,74. Консенсусний прогноз припускав $2,14 на акцію, показали дані IBES від Refinitiv.

Акції Netflix у вівторок впали майже на 6%.

«Кількість підписників на внутрішньому ринку залишилася майже без змін, що підкреслює насиченість ринку США для Netflix», – прокоментував Росс Бенес, аналітик eMarketer. За його словами, з уповільненням темпів зростання кількості абонентів всередині країни збільшення доходів, швидше за все, буде відбуватися за рахунок підвищення цін.

Загальна кількість підписників Netflix у світі до кінця третього кварталу склала 195,2 млн.

Компанія також повідомила, що планує в цьому році завершити зйомки понад 150 фільмів, а в кожному кварталі 2021 року випускати більше оригінальних програм порівняно з 2020 роком.

Виручка Netflix зросла на 22,7% до $6,44 млрд в третьому кварталі, перевищивши прогноз у $6,38 млрд.

Чистий прибуток за квартал зріс до $790 млн, або $1,74 на акцію, з $ 665,2 млн, або $1,47 на акцію, у той же період минулого року.

Нагадаємо, Netflix найняла українські студії озвучення для дубляжу своїх проектів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло