Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
Десятки білоруських IT-компаній переїхали до України завдяки проекту IT Relocate – Мінцифри

Десятки білоруських IT-компаній переїхали до України завдяки проекту IT Relocate – Мінцифри

Засновник PandaDoc відзначає таланти українських фахівців

Десятки білоруських IT-компаній переїхали до України завдяки проекту IT Relocate – Мінцифри
Фото: pixabay

Десятки білоруських IT-компаній вже переїхали до України завдяки проєкту «IT Relocate Білорусь», який реалізує команда Міністерства цифрової трансформації за підтримки президента Володимира Зеленського, повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

«Ми створили IT Relocate для тих, хто хоче переїхати сам або перевезти свою команду з Білорусі до України, і готові надавати підтримку і далі. Як зазначає джерело AIN.UA, компанія Wargaming перевезла до України сотні працівників. Компанія-розробник всесвітньо відомих онлайн-ігор World of Tanks, World of Warships і World of Warplanes», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, ще одна білоруська IT-компанія PandaDoc відкриває свій офіс у Києві. Засновник Микита Мікадо відзначає таланти українських фахівців, вигідні податкові умови та дії уряду України в напрямі підтримки IT-індустрії Білорусі.

«Україна стрімко диджиталізується, стає світовим IT-хабом і створює комфортні умови для розвитку IT-індустрії. Україна готова надати білоруським фахівцям можливості для роботи за спрощеною системою оформлення», – додав Борняков.

Проєкт «IT Relocate Білорусь» пропонує 90 днів безперервного перебування протягом 180 днів без отримання візи, середню заробітну плату $2 000, 4G у всіх великих містах, понад 5 600 сервісних і технологічних компаній, доступну оренду житла та офісу.

Як повідомлялося раніше, Білорусь направила ноту протесту Україні через указ Зеленського про IT-фахівців

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті