Захворіло у світі
59,192,123
Померло у світі
1,396,673
Вилікувалось у світі
37,914,015
Захворіло в Україні
647,976
Померло в Україні
11,263
Вилікувалось в Україні
299,358
J&J та AstraZeneca відновлюють тестування своїх вакцин проти COVID-19 після хвороб добровольців

J&J та AstraZeneca відновлюють тестування своїх вакцин проти COVID-19 після хвороб добровольців

Регулятор у США дав дозвіл продовжувати

J&J та AstraZeneca відновлюють тестування своїх вакцин проти COVID-19 після хвороб добровольців
фото www.flickr.com/photos/30478819@N08/50308119066

Компанії AstraZeneca Plc і Johnson & Johnson планують відновити клінічні випробування вакцин проти COVID-19, які були припинені регулюючими органами США після виявлення хвороб у добровольців.

Як повідомляє Bloomberg, J&J повідомила, що після консультації з Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) готується відновити набір на пізню стадію випробування вакцини. Незалежна комісія з моніторингу безпеки даних рекомендувала продовжити випробування.

Як відомо, на початку цього місяця дослідження було призупинено після того, як пацієнт захворів, але компанія заявила, що чітка причина захворювання не була встановлена.

AstraZeneca повідомила, що FDA дозволило відновити випробування, яке було зупинено в США після того, як волонтер, який брав участь у випробуванні в Великобританії, захворів. Компанія заявила, що агентство вивчило дані глобальних досліджень і вирішило, що можна продовжити.

Випробування AstraZeneca знаходилися в підвішеному стані більше як місяць, в той час, як дослідження J&J було призупинено з 12 жовтня. Компанії входять в число лідерів в пошуках вакцини, поряд з конкурентами Pfizer Inc. і Moderna Inc.

Тим часом вірус, який забрав життя понад 1,1 млн осіб у всьому світі, знову набирає обертів, при цьому кількість випадків різко зросла в Європі та США.

Як повідомлялось, Бразилія підтвердила дані про смерть учасника тестувань вакцини AstraZeneca. Причиною стали ускладнення через COVID-19. Доброволець отримав не дозу вакцини, а речовину, що використовується в якості плацебо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті