Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
Шмигаль прокоментував інформацію про передачу коштів з програм МОЗу на ремонт доріг

Шмигаль прокоментував інформацію про передачу коштів з програм МОЗу на ремонт доріг

Прем'єр спростував це й сказав, що часина коштів на ремонт доріг були направлені у фонд безробіття

Шмигаль прокоментував інформацію про передачу коштів з програм МОЗу на ремонт доріг
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль
Фото: фейсбук-сторінка Дениса Шмигаля

У 2020 році на лікування онкохворих було виділено на 40% більше коштів ніж торік. Про це у своєму телеграм-каналі написав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, реагуючи на резонанс новини про передачу «Укравтодору» 61 млн грн з програми МОЗ щодо поліпшення діагностики раку.

«Загалом на 40% більше, ніж минулого року й удвічі більше, ніж у 2018. НСЗУ лише за квітень-жовтень сплатила медзакладам, які лікують онкохворих, 2,4 млрд грн (за весь 2019 рік ця сума склала 1,9 млрд)», – написав він.

Новину про передачу грошей з проєкту МОЗ прем'єр назвав маніпуляцією. Він додав, що 28 жовтня на порядку денному Кабінету міністрів було перенаправлення частини грошей з будівництва доріг на соціальну підтримку шахтарів.

Частина грошей, на які повинні були будувати дороги, направили на фінансування Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, зазначив Шмигаль. 28 жовтня Кабмін виділив майже 1,3 млрд грн на здійснення виплат по безробіттю з Фонду боротьби з COVID-19.

«З вересня уряд майже в п'ять разів збільшив тариф на діагностику і хімієтерапевтичне лікування онкозахворювань у дітей. Це означає, що установи, в яких лікують маленьких пацієнтів, отримають більше коштів для надання більш якісної допомоги», – написав Шмигаль.

Як повідомлялося раніше, Уряд передав на інші проєкти понад 104 млн гривень, які було передбачено на програму Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань, тому що МОЗ не встигло її реалізувати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті