Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
Disneyland у Парижі знову закриває свої двері

Disneyland у Парижі знову закриває свої двері

Парки Disney в Гонконзі, Шанхаї, Токіо і Флориді залишаються відкритими

Disneyland у Парижі знову закриває свої двері
фото www.flickr.com/photos/152516623@N04/35854211755

Тематичний парк Disneyland в Парижі знову закрився після того, як Франція оголосила про впровадження нових карантинних обмежень для боротьби з новою хвилею COVID-19.

Як повідомляє Reuters, паризький тематичний парк припинив роботу в березні і повторно відкрився в липні.

Згідно з французьким заходам, які сьогодні набрали чинності, люди повинні залишатися вдома, за винятком випадків, коли їм потрібно купити предмети першої необхідності, звернутися за медичною допомогою або вийти на тренування тривалістю до години на день. Громадяни мають також право йти на роботу, якщо їх роботодавець заявляє, що працювати з дому неможливо. Школи залишаються відкритими.

Парки Disney в Гонконзі, Шанхаї, Токіо і Флориді залишаються відкритими, але з обмеженнями для відвідувачів і іншими заходами щодо обмеження поширення нового коронавірусу.

Disneyland в Каліфорнії закритий з березня. У вересні компанія оголосила про скорочення 28 000 співробітників, більшість з яких працюють в її тематичних парках у США.

Нагадаємо: у Німеччині з 2 листопада і до кінця місяця вводяться нові обмежувальні заходи в цілях боротьби зі стрімким поширенням COVID-19.

Як повідомлялося, нові національні обмеження ввела і Франція. Між тим, французька влада оголосила про новий пакет економічної підтримки в розмірі 20 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті