Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Близько ста компаній отримали дозвіл на роботу з Huawei, Qualcomm і Samsung – чекають

Близько ста компаній отримали дозвіл на роботу з Huawei, Qualcomm і Samsung – чекають

ЗМІ говорять, що США надають компаніям ліцензії, якщо компоненти, що поставляються Huawei, не використовуються для бізнесу 5G

Близько ста компаній отримали дозвіл на роботу з Huawei, Qualcomm і Samsung – чекають
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/26655731231

За останні кілька тижнів все більше і більше компаній отримують дозвіл від США на відновлення бізнесу з китайським гігантом Huawei. Як повідомляє Gizmochina, провідний світовий виробник чіпсетів Qualcomm підтвердив, що заяву на отримання ліцензії подавав, однак відповіді ще не отримав.

За останні кілька тижнів такі компанії, як Intel, AMD, Samsung Display, Sony та інші отримали дозвіл від уряду США продовжувати вести справи з Huawei.

Це важлива подія для китайського гіганта, який зараз опрацьовує варіанти збереження свого бізнесу на плаву, оскільки все нові і нові обмеження, що накладаються на компанію, загрожують її виживанню, пише видання.

Відповідно до звітів, понад 300 компаній подали заявки на отримання спец ліцензії від уряду США для продовження ведення бізнесу з Huawei, з них близько третини отримали ліцензії.

Виданню вдалось нещодавно дізнатись, що США надають компаніям ліцензії, якщо компоненти, що поставляються Huawei, не використовуються для бізнесу 5G. Крім Qualcomm, дозволу також очікує Samsung Electronics.

Нагадаємо: днями  Huawei оголосив про плани відкрити власний завод із виробництва чіпів без використання американських технологій у Шанхаї. Так компанія має намір радикально вирішити проблему з поставками мікросхем для базових станцій 5G, що виникла через санкції США,

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті