Компанія Уоррена Баффета викупила власні акції на рекордні $9 млрд

Компанія Уоррена Баффета викупила власні акції на рекордні $9 млрд

На цей крок компанія пішла через пандемію коронавірусу

Компанія Уоррена Баффета викупила власні акції на рекордні $9 млрд
фото Getty Images / Global Images Ukraine

Інвестиційний холдинг Berkshire Hathaway, яким керує мільярдер Уоррен Баффет, в третьому кварталі 2020 року викупив власні акції на суму в $9 млрд, випливає з фінансового звіту компанії.

Це рекордний викуп акцій для Berkshire Hathaway, пише Forbes. Він майже вдвічі перевищує суму, яку компанія витратила на покупку своїх акцій у другому кварталі – $5,1 млрд. Таким чином, всього в 2020 році інвестхолдинг Баффета придбав свої акції на $15,7 млрд, зазначає ввидання.

Berkshire Hathaway викупила свої акції класу A на суму в $2,5 млрд, а акції класу B – на $6,7 млрд. Як відзначає CNBC, на цей крок компанія пішла через пандемію коронавірусу. Викликана епідемією криза безпосередньо позначилася на підприємствах у володінні холдингу, серед яких є залізничні та страхові компанії, а також постачальники комунальних послуг.

Згідно зі звітом, операційний прибуток Berkshire Hathaway в третьому кварталі скоротився на 30% в річному вираженні і склав $5,5 млрд. При цьому чистий прибуток виріс на 82% рік до року, склавши $30,1 млрд.

Як відзначає CNBC, зростанням чистого прибутку компанія багато в чому зобов'язана інвестиціям в Apple, яка в третьому кварталі зросла на 26%.

Статки Уоррена Баффета на даний час складають, за даними Forbes Real-Time, $79 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті