Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Avast виявив шахрайську схему з грою Minecraft

Avast виявив шахрайську схему з грою Minecraft

Схема розрахована на тих, хто не читає умови покупки, написані дрібним шрифтом

Avast виявив шахрайську схему з грою Minecraft
фото DR

Системний адміністратор в сфері цифрової безпеки Avast повідомив про появу в Google Play шахрайських програм, які пропонують геймерам купити ігрову атрибутику для гри Minecraft за підпискою з безкоштовним пробним періодом, але великими платежами по його завершенні, пише Коммерсант.

За даними Avast, користувачі скачували подібні додатки більш 5 млн разів.

«Так звані fleeceware-додатки пропонують нові скіни (текстура зображення персонажа – ред.), яскраві шпалери або модифікації для гри, але ціна за підписку на них коштує несумірні сотні доларів на місяць. Дослідники Avast повідомили Google про сім fleeceware-додатків у магазині, але на момент публікації вони все ще активні», – йдеться в повідомленні компанії.

Шахраї розраховують, що гравець забуде про встановлений додаток і закінчення його пробної версії, вважають експерти Avast. «Шахрайська схема розрахована на тих, хто скачує додаток, не звертаючи уваги на опис дрібним шрифтом», – сказав керівник групи аналізу шкідливих програм в Avast Ондржей Девід.

Комп'ютерна гра Minecraft розроблена шведською компанією Mojang Studios і випущена в 2009 році. У 2014 році Microsoft придбала фірму Mojang за $2,5 млрд. У Minecraft грають понад 132 млн гравців на місяць.

Нагадаємо, відеогра Fortnite повернеться на iPhone в обхід App Store.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті