Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Virgin Galactic готує перший пілотований випробувальний політ у космос

Virgin Galactic готує перший пілотований випробувальний політ у космос

Туристичні польоти компанія хоче почати в першому кварталі 2021 року: в космос відправиться сам Річард Бренсон

Virgin Galactic готує перший пілотований випробувальний політ у космос
фото DR

Компанія Virgin Galactic заявила, що в цьому місяці планує запустити свій перший пілотований випробувальний політ у космос з штату Нью-Мексико, передає Голос Америки.

Космічний корабель компанії VSS Unity провів два попередніх випробувальних космічні польоти з Мохаве, штат Каліфорнія, після чого повернувся на космодром Spaceport America в Нью-Мексико.

Випробування включали в себе плануючі польоти без двигуна. Новий космічний політ заплановано на період з 19 по 23 листопада.

Космодром стане базою Virgin Galactic для відправки пасажирів в короткі поїздки високо над Землею, починаючи з засновника мільярдера Річарда Бренсона наступного року. Конкретну дату проведення цього заходу компанія не уточнює.

Unity піднімається під спеціального реактивного струменя і виходить на велику висоту, де запалюється його ракетний двигун.

Суборбітальні польоти передбачають відправку апарату на висоту не менше 80 км. В кінці польоту апарат знизиться і зайде на посадку.

Virgin Galactic, нагадаємо, входить до складу гіганта Virgin Group, заснованого мільярдером Річардом Бренсоном. Компанія має намір на регулярній основі організувати польоти космічних туристів за межі земної атмосфери. Для цього буде використовуватися згаданий апарат VSS Unity, що стартує в зв'язці з літаком-носієм WhiteKnightTwo (VMS Eve).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті