Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Українець загинув у Польщі під час затримання поліцією - посольство

Українець загинув у Польщі під час затримання поліцією - посольство

Поліція стверджує, що він агресивно поводився під час затримання

Українець загинув у Польщі під час затримання поліцією - посольство
Ілюстративне зображення
фото: tvp.info

Громадянин України загинув у Польщі під час затримання поліцією. Про це повідомляє «Інтерфакс», посилаючись на першого секретаря із консульських питань Посольства України в Республіці Польща Дмитро Горбань.

«Так, ця інформація, що загинув українець, відповідає дійсності. Наразі триває слідство у цій справі, веде внутрішнє розслідування поліція та прокуратура», – сказав Горбань агентству.

Він зазначив, що, за попередніми даними, загиблий громадянин України прибув до Польщі на роботу і мав перебувати на карантині, проте він порушив умови карантину та вийшов на вулицю.

«Він начебто поводився агресивно, намагався увірватися до якогось приватного будинку, у зв'язку з чим викликали поліцію, яка прибула на місце. Зважаючи на те, що громадянин начебто продовжував поводитись агресивно, поліція застосувала спецзасоби і після їх застосування, коли на нього наділи наручники, він втратив свідомість. Була викликана швидка допомога, яка, на жаль, не змогла врятувати його життя», – розповів Горбань.

За його словами, на сьогодні основним питанням розслідування є встановлення зв'язку між цими діями та смертю громадянина.

Водночас з метою забезпечення умов для проведення правильного розслідування цю справу передають з прокуратури міста Лодзь до іншої прокуратуру, проте поки що не ухвалено рішення, до якої саме.

Представник посольства зазначив, що на сьогодні слідство перебуває на початковому етапі.
«Коли будуть результати розтину, буде зрозуміло, що стало причиною смерті громадянина, і це враховуватиметься під час розслідування справи», – зазначив Горбань.

Раніше у Польщі пройшли масові протести проти заборони абортів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті