Захворіло у світі
59,192,123
Померло у світі
1,396,673
Вилікувалось у світі
37,914,015
Захворіло в Україні
647,976
Померло в Україні
11,263
Вилікувалось в Україні
299,358
Повторне зараження COVID-19 є «вкрай малоймовірним» протягом як мінімум півроку – дослідження

Повторне зараження COVID-19 є «вкрай малоймовірним» протягом як мінімум півроку – дослідження

Дослідники переконані, що ці результати є важливим кроком у розумінні того, як може працювати імунітет проти COVID-19

Повторне зараження COVID-19 є «вкрай малоймовірним» протягом як мінімум півроку – дослідження
фото www.flickr.com/photos/worldbank/49833709508

Згідно з новим дослідженням, проведеним Оксфордським університетом та лікарнею Оксфордського університету NHS Foundation Trust, люди, які заразилися коронавірусом, «дуже малоймовірно» знову зможуть заразиться цією хворобою протягом як мінімум шести місяців.

Як повідомляє CNBC, вчені вважають, що їх дослідження є важливим кроком у розумінні того, як може працювати імунітет проти COVID-19. Телеканал додає, що поки що дослідження ще не пройшло експертну оцінку.

Дослідження охоплювало 30-тижневий період з квітня по листопад за участю 12 180 медичних працівників в лікарнях Оксфордського університету. Робітники були перевірені на наявність антитіл до вірусу, що викликає COVID-19, щоб визначити, хто був раніше інфікований. Вони були перевірені на хворобу, коли вони відчули нездужання з симптомами, і в рамках регулярного обстеження.

Результати показали, що у 89 з 11 052 співробітників без антитіл розвинулася нова інфекція з симптомами. Однак у жодного з 1246 співробітників з антитілами не розвинулося симптоматичної інфекції. Також було виявлено, що у співробітників з антитілами менше шансів дати позитивний результат на вірус без симптомів.

«Це дійсно хороша новина, тому що ми можемо бути впевнені, що, по принаймні, в короткостроковій перспективі, більшість людей, які захворіли на COVID-19, більше не заразиться», – сказав професор Девід Ейр з Департаменту охорони здоров'я Наффілд Оксфордського університету. .

Крім того, дослідники заявили, що вірно також і те, що медпрацівники, у яких не було антитіл проти COVID-19, більш схильні до розвитку інфекції.

Як повідомлялось, компанії Pfizer і BioNTech оголосили, що за остаточними підсумками третьої фази клінічних випробувань ефективність їх РНК-вакцини проти коронавірусу досягла 95%. Раніше було оголошено про 90%-ву ефективність.

Нещодавно Moderna оголосила, що ефективність її вакцини проти COVID-19 становить понад 94%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті