Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
У Великобританії будуть штрафувати за використання компонентів Huawei

У Великобританії будуть штрафувати за використання компонентів Huawei

Постачальникам компонентів китайського гіганта загрожує штраф у розмірі до 10% від їх річного обсягу продажів

У Великобританії будуть штрафувати за використання компонентів Huawei
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/26394857992

Після виключення китайського провайдера Huawei з розширення мережі п’ятого покоління британський уряд вирішив карати порушників заборони штрафами.

«Новий закон є одним із найсуворіших законів про безпеку телекомунікацій у світі і дозволяє Сполученому Королівству вживати необхідних заходів для захисту наших мереж», – цитує агентство Reuters слова міністра з цифрових питань Олівера Дауда.

Згідно із законопроєктом, постачальникам загрожує штраф у розмірі до 10% від їх річного обсягу продажів або приблизно 113 000 євро в день, якщо вони будуть використовувати компоненти Huawei для розширення своєї мережі.

«Це рішення політично мотивоване і не ґрунтується на справедливій оцінці ризиків», – сказав віцепрезидент Huawei Віктор Чжан.

Нагадаємо: Великобританія стала першою країною в Європі, яка заборонила технологію Huawei у своїй мережі 5G з 2027 року.

Як повідомлялось, у жовтні шведські регулятори заблокували аукціони з продажу спектра 5G після того, як суд вирішив заборонити участь Huawei у розгортанні мережі п’ятого покоління через побоювання з приводу національної безпеки.

Своєю чергою Huawei подала судовий позов проти рішення Швеції виключити її з розгортання 5G і заявляє, що цей крок створить монополію для Ericsson AB.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті