Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Траншу цього року не буде – радник Єрмака

Траншу цього року не буде – радник Єрмака

Він запевнив, що Україна не встигає по часу

Траншу цього року не буде – радник Єрмака
Радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов
Фото: УНІАН

Радник керівника Офісу президента (ОП) та ексміністр розвитку економіки Тимофій Милованов заявив, що в цьому році Україна не встигає отримати транш Міжнародного валютного фонду (МВФ), але може досягти домовленості на робочому рівні, що дасть змогу взяти інші запозичення. Про це Милованов сказав в ефірі «Свобода слова» на ICTV

«Траншу не буде. Це нереально. Фізично і календарно ми не встигаємо. Траншу цього року не буде», – запевнив радник.

За словами колишнього міністра економіки, до кінця року можна встигнути досягти домовленостей на робочому рівні. Останні можуть дати змогу Україні взяти запозичення в інших структур.

«Це позитивний сигнал ринкам фінансовим, що дозволяє Україні залучити фінансування на той період, поки триватимуть перемовини з МВФ, по прийнятним відсоткам», – сказав Милованов. 

Раніше президент Володимир Зеленський повідомляв, що Україна працює з МВФ, щоб якомога швидше прийняти місію фонду в Києві.

Водночас голова ради Національного банку Богдан Данилишин повідомив, що вартість державних запозичень зростає з липня 2020 року, що уповільнює темпи залучення коштів для фінансування держбюджету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті