Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Дивитися ТБ онлайн без прив'язки до місця та часу?
З Ланет.TV це легко!
Реклама

Дивитися ТБ онлайн без прив'язки до місця та часу?
З Ланет.TV це легко!

 

Цей матеріал також доступний російською
Дивитися ТБ онлайн без прив'язки до місця та часу?<br>З Ланет.TV це легко!

Для більшості українців затишний вечір неможливо уявити без перегляду цікавої ТВ програми на м'якому дивані біля домашнього телевізора. Проте, далеко не кожен день є така можливість – динамічність життя диктує свої правила, і люди все частіше проводять свій вільний час поза домом. Якщо ви не хочете запізнитися на трансляцію футбольного матчу, стоячи у заторі, пропустити серію захопливого серіалу або свіжий випуск новин, перебуваючи в подорожі, то ідеальним рішенням у такому випадку стане ТБ онлайн.

Сьогодні дивитися канали онлайн без необхідності у певний час перебувати вдома біля телевізора дозволяють спеціалізовані сервіси онлайн ТБ.

ТБ онлайн – найкращий контент і максимум зручності

Останнім часом наші співвітчизники все частіше віддають перевагу саме інтернет ТБ, обираючи його за безліч позитивних аспектів:

  • найкращий спосіб дивитися онлайн ТВ програми різної тематики цілодобово та будь-де;
  • ви можете дивитися не тільки телевізор онлайн, але й насолоджуватися переглядом улюбленої ТВ програми на комп'ютері, планшеті та навіть смартфоні;
  • доступ до прямого ефіру топових ТВ каналів, кращих кінофільмів і телесеріалів у бездоганній якості;
  • зручна телепрограма, яка завжди під рукою.

Але, звичайно, щоб відчути всі ці переваги в повному обсязі, необхідно вибрати якісний і надійний сервіс, який надасть вигідні умови та дозволить вам скористатися усіма можливостями сучасного інтернет-телебачення по максимуму. Найкращі канали онлайн, розділені за жанрами та напрямками, а також детальна телепрограма чекають вас у Ланет.TV, сучасному та комфортному сервісі ТБ онлайн.

Дивитися ТБ онлайн без прив'язки до місця та часу? З Ланет.TV це легко!

Якщо ви раніше користувалися виключно кабельним телебаченням і вас цікавить, як дивитися ТБ через Інтернет, то це набагато простіше, ніж здається. На відміну від кабельного, телебачення онлайн не вимагає додаткового придбання та встановлення обладнання та довгих налаштувань. Вам потрібно лише мати підключення до всесвітньої мережі та зареєструватися в Ланет.TV.

У сервісі пропонується декілька тарифних планів:

  1. /CORE – тариф із мінімальною кількістю телеканалів і можливістю дивитися їх на трьох різних пристроях;
  2. /BAZA – пакет, до якого входять 189 каналів різної тематики, як вітчизняні, так і зарубіжні;
  3. /PRIME, у якому зібрані топові канали онлайн і найбільша кількість доступних екранів, щоб декілька людей могли одночасно переглядати цікаві для них передачі.

Для своїх нових користувачів Ланет.TV пропонує приємний бонус за умови підтвердження номера телефону під час реєстрації – безкоштовна активація тижневого перегляду пакету /PRIME, що відрізняється преміальним ТВ-контентом. Сервіс надає можливість дивитися онлайн 1+1, 2+2, Новий канал, СТБ, Україна, М1, М2, НЛО TV, Інтер, ICTV, Ентер-фільм та інші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті