Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Unilever впроваджує чотириденний робочий тиждень в Новій Зеландії

Unilever впроваджує чотириденний робочий тиждень в Новій Зеландії

Експеримент триватиме один рік, він має на меті підвищити продуктивність працівників

Unilever впроваджує чотириденний робочий тиждень в Новій Зеландії
фото www.flickr.com/photos/avinashkaushik/4290764336

Один зі світових лідерів на ринку харчових продуктів і товарів побутової хімії Unilever вирішив провести експеримент та впровадити чотириденний робочий тиждень в Новій Зеландії, щоб поліпшити добробут робітників і підвищити продуктивність.

Як повідомляє Bloomberg, кожен з 81 працівника компанії матимуть право працювати чотири дні на тиждень з повною оплатою.

«Старі робочі дні застаріли і більше не підходять за призначенням, – сказав керуючий директор Unilever в Новій Зеландії Нік Бенгс. – Наша мета – виміряти продуктивність за обсягом, а не за часом».

Експеримент розпочнеться в цьому місяці і триватиме рік. Unilever співпрацюватиме з бізнес-школою Сіднейського технологічного університету для вимірювання результатів. Після цього компанія має намір поділитися досвідом з іншими новозеландськими підприємствами.

Бенгс наголосив, що імпульс до впровадження чотириденного робочого тижня збільшився після того, як пандемія COVID-19 привела до перевороту стандартних методів роботи.

Нагадаємо: Deutsche Bank запланував ввести нові правила роботи. Відповідно до них, керівники підрозділів зможуть у постійному режимі і після пандемії коронавірусу переводити своїх співробітників на віддалений режим роботи, що включає до 40% робочого часу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті