Nestle витратить $3,5 млрд на досягнення вуглецевої нейтральності

Nestle витратить $3,5 млрд на досягнення вуглецевої нейтральності

За 2018 рік найбільший в світі виробник продуктів харчування викинув 92 млн тонн парникових газів

Nestle витратить $3,5 млрд на досягнення вуглецевої нейтральності
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/6100774601

Найбільший у світі виробник харчових продуктів Nestle заявив про плани інвестувати 3,2 млрд швейцарських франків ($3,58 млрд) протягом наступних п'яти років в проєкти зі скорочення викидів і досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року. Про це повідомляє Reuters.

Виробник шоколадних плиток KitKat і кави Nescafe, який викинув 92 млн тонн парникових газів у 2018 році, заявив, що буде фінансувати ці інвестиції в основному за рахунок операційної та структурної ефективності.

Швейцарська компанія буде працювати з фермерами та постачальниками над просуванням методів регенеративного сільського господарства, таких як відновлення здоров'я ґрунту, заявивши, що до 2030 року вона планує отримати понад 14 млн тонн інгредієнтів від фермерів, які використовують ці методи.

Компанія також хоче розширити свою програму лісовідновлення, саджаючи 20 млн дерев щороку протягом наступних 10 років. Nestle на додачу заявила, що хоче компенсувати всі ділові поїздки до 2022 року і збільшити кількість «вуглецево-нейтральних» брендів, зокрема, за рахунок розширення пропозицій на рослинній основі.

Нагадаємо: у жовтні General Electric (GE) зобов'язалася до 2030 року забезпечити нульовий рівень викидів вуглецю.

В той же період нафтогазова Cooper Energy стала першим австралійським нафтовидобувником, якому вдалось досягти вуглецевої нейтральності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло