General Electric зобов’язалась до 2030 стати вуглецево-нейтральною

General Electric зобов’язалась до 2030 стати вуглецево-нейтральною

Компанія сконцентрується на «абсолютному скороченні прямих викидів»

General Electric зобов’язалась до 2030 стати вуглецево-нейтральною
фото www.flickr.com/photos/chuckthewriter/3581295898

General Electric (GE) зобов'язалася до 2030 року забезпечити нульовий рівень викидів вуглецю, керуючись стратегією, заснованою на скороченні викидів і підвищенні енергоефективності на більш ніж 1000 заводів і випробувальних майданчиків, складів та офісів транснаціональної компанії по всьому світу.

Як повідомляє ReCharge, гендиректор Ларрі Калп заявив, що американський енергетичний гігант сфокусується на «абсолютному скороченні прямих викидів і використання енергії», при цьому масштаби промислового виробництва GE означають, що досягнення його мети буде означати «значне» скорочення викидів парникових газів.

«Попередні зусилля GE в цій галузі призвели до того, що ми перевищили нашу мету щодо скорочення викидів парникових газів на 2020 рік за рахунок скорочення викидів від наших власних операцій в період з 2011 по 2019 рік», – додав він.

За розрахунками GE, наразі вона генерує 2,39 млн метричних тонн парникових газів категорії 1 і 2 (прямих і непрямих) в результаті своєї діяльності.

У вересні GE оголосила про вихід з нового ринку вугільної енергетики з планами перенаправити інвестиції на відновлювані джерела енергії (ВДЕ), що Калп назвав «ще одним важливим кроком, який підкреслює взаємозв'язок між декарбонізацією, динамікою ринку і нашою бізнес-стратегією».

Калп зробив акцент на ролі технологій у формуванні реакції на кліматичну кризу, заявивши, що для прискорення енергетичного переходу будуть потрібні «істотні досягнення».

Він сказав, що GE, як компанія, «в якій працюють люди, що керують інноваціями понад 120 років», має «унікальні можливості для розв'язання цієї нагальної задачі ... за допомогою продуктів, які мають значний вплив на здатність світу до декарбонізації», пославшись на досягнення в наземних і морських вітроенергетичних установках, а також в більш ефективних газових і авіаційних турбінах і невеликих модульних ядерних реакторах.

«Подібні технологічні досягнення є центральною частиною нашої бізнес-стратегії, і ми продовжимо інвестувати в НДДКР (науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи – ред.) і реалізовувати продукти й прориви наступного покоління в рамках нашої комерційної диференціації», – сказав Калп.

Нагадаємо: раніше цього місяця нафтогазова Cooper Energy стала першим австралійським нафтовидобувником, якому вдалось досягти вуглецевої нейтральності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло