Члени китайської компартії проникли в західні компанії та установи – ЗМІ

Члени китайської компартії проникли в західні компанії та установи – ЗМІ

Вони працюють в таких великих компаніях, як Rolls-Royce, AstraZeneca, HSBC

Члени китайської компартії проникли в західні компанії та установи – ЗМІ
фото pixabay.com

Як повідомляє видання The Mail on Sunday, члени Комуністичної партії Китаю працюють в фінансових установах, університетах і в деяких провідних компаніях Великобританії.

Витік бази даних про 1,95 млн китайських комуністів (ці дані нещодавно зʼявился в Telegram) демонструє, що «згубний вплив Пекіна» тепер поширюється майже на всі куточки британського життя, включаючи оборонні фірми, банки і фармацевтичні гіганти.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Найтривожніше, що деякі з членів партії, даючи урочисту клятву «зберігати секрети партії, бути вірними партії, боротися за комунізм протягом всього мого життя», працюють навіть у британських консульствах, пише видання.

Аналіз бази даних говорить про те, що члени КПК працюють в таких великих британських компаніях, як Rolls-Royce, AstraZeneca, Standard Chartered, HSBC.

Видання також зазначає, що «один з членів партії, який навчався в британському університеті St Andrews, потім працював в британському консульстві в Шанхаї», а «китайські вчені, які давали клятву вірності компартії, відвідували британські університети, де були присутні на потенційно чутливих (для національної безпеки) заходах, присвячених авіакосмічній інженерії та хімії».

Американські та австралійські видання також вивчили базу даних і повідомляють, що члени КПК проникли в компанії та дипломатичні представництва інших західних країн. Серед компаній згадуються американські корпорації Boeing і Pfizer, німецький автоконцерн Volkswagen, а серед іноземних консульств у Шанхаї – німецьке, швейцарське, італійське, а також індійське і південноафриканське.

Джерела в спецслужбах, на яких посилається видання, вважають, що витік даних про членів КПК міг статися від одного з китайських дисидентів.

Раніше радник Трампа звинуватив Китай у спробах викрасти розробки вакцини проти COVID-19.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло