«Велта» бізнесмена Бродського розробила новий дешевий спосіб виробництва титану

«Велта» бізнесмена Бродського розробила новий дешевий спосіб виробництва титану

Подібна технологія може здійснити прорив на титановому ринку

«Велта» бізнесмена Бродського розробила новий дешевий спосіб виробництва титану
фото wikipedia

Компанія «Велта», яка займається видобутком титанової сировини, нещодавно винайшла недорогий спосіб виробництва титану, який дозволить різко знизити його кінцеву вартість і різко підвищити на нього попит.

Про це розповів гендиректор Велта», український бізнесмен Андрій Бродський в інтервʼю виданню «Економічна правда».

«За цією технологією ми вже виготовляємо 250-300 кг титану кожного місяця», – зазначає він.

Він наголосив, що не буде продавати цю технологію.

«Ця технологія не продається. Зараз ми захищаємо цю свою інтелектуальну власність шляхом патентування. В Україні перший патент вже отримано в жовтні, наступні готуються до подачі. У Сполучених Штатах процес ще триває. Ми йдемо по шляху використання цієї технології у себе, в своєму виробництві», – пояснив Бродський.

За його словами, у світових лабораторіях також досягали подібних успіхів, але в значно менших обсягах.

«Наприклад, одне корейсько-австралійське підприємство цієї осені опублікувало інформацію про те, що їм вдалося новим способом отримати близько 20 кг металевого титанового порошку. Наш обсяг виробництва, нагадаю, – 250-300 кг на місяць», – стверджує бізнесмен.

«Спочатку ми вивчили іноземні розробки, взяли їх за основу, поставили ряд експериментів і зрозуміли, де помилилися західні наукові центри. Ми два роки вбили на експерименти, недавно отримали результат і готові його демонструвати», – розповідає глава «Велти».

На даний момент команда Бродського проектує перший завод, який випускатиме 5000 тонн виробів з титану.

«У нас вже є земля – ми взяли в оренду територію колишньої шахти за 12 км від нашого підприємства в Кіровоградській області», – каже він.

«Прийшов час змін в технології, як колись було з алюмінієм. Алюміній був дорожчим за золото, а потім відбувся технологічний ривок, і ми отримали дешевий спосіб виробництва алюмінію. Зараз настав час титану», – зазначає Бродський.

Більше про титанову галузь – в матеріалі «Падіння українського титану: чи стане політичної волі зупинити деіндустріалізацію країни».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло