Акції Tesla різко впали під час дебюту на S&P 500
За 21 грудня акції впали на майже 5%

Акції американського виробника електромобілів Tesla різко впали під час їх дебюту на S&P 500 у понеділок, відкотившись від рекордних рівнів. Як повідомляє Reuters, на ринки вплинули побоювання щодо нового штаму коронавірусу в Британії.
Акції Tesla впали на 5% до$659,99 за пів години торгів. У перший день свого перебування в S&P 500 акції компанії стали одним з найбільших падінь в еталонному індексі, який обвалився на 1,2%.
Компанія, яку очолює мільярдер Ілон Маск, стала найціннішою з усіх, коли-небудь допущених до основного стандарту Уолл-стріт, її вага в індексі склала 1,69% перед торгами в понеділок. Акції виросли приблизно на 70% з середини листопада, коли було оголошено про дебют Tesla в S&P 500. За 2020 рік акції автовиробника злетіли приблизно на 700%.
Перед входом в S&P 500 в п’ятницю акції Tesla зросли на 6%.
Як повідомлялось, минулого місяця S&P Dow Jones Indices оголосила, що найдорожчий автовиробник у світі буде включений до списку публічних компаній з найбільшою капіталізацією 21 грудня.
На початку грудня гендиректор Tesla Ілон Маск заявив співробітникам своєї компанії, що їм потрібно сфокусуватися на отриманні прибутку. Інакше, зазначив бізнесмен, акції компанії можуть впасти.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].