Casa Verde Capital Снуп Догга залучила понад $100 млн для інвестицій в індустрію канабісу

Casa Verde Capital Снуп Догга залучила понад $100 млн для інвестицій в індустрію канабісу

Аналітики вважають, що до 2025 року загальний ринок канабісу та похідних канабіноїдів досягне $34 млрд

Casa Verde Capital Снуп Догга залучила понад $100 млн для інвестицій в індустрію канабісу
фото www.flickr.com/photos/cindyelliott/50670434117

За даними Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), венчурна компанія Casa Verde Capital, співзасновником якої є Снуп Догг, залучила понад $100 млн для свого другого фонду. Як повідомляє TechCrunch, це більш ніж удвічі більше, ніж компанія залучила під час попереднього раунду у 2018 році. Тоді Casa Verde отримала $45 млн.

Casa Verde інвестує в сектор канабісу та підтримує компанії, включаючи онлайн-ринки марихуани Dutchie і Bespoke Financial, які надають короткострокові кредити компаніям, які займаються канабісом.

Casa Verde вдалося створити портфель, який наразі коштує не менше $200 млн. Ці гроші надійшли через кілька спеціальних засобів і інші механізми збору коштів, зібрані разом з флагманським фондом.

Інвестиції Casa Verde на ринку марихуани охоплюють доставку, логістику, ланцюжки поставок, бренди і роздрібну торгівлю.

Згідно з аналітичним звітом інвестиційного банку Cowen, представленому TechCrunch, до 2025 року загальний ринок канабісу та похідних канабіноїдів досягне $34 млрд.

Окрім того, експерти вважають, що адміністрація обраного президента Джо Байдена створить потенційно набагато більш сприятливе нормативне середовище для галузі, ніж попередня адміністрація Трампа.

Нагадаємо: раніше цього місця Tilray і Aphria  вирішили об’єднатись, щоб створити найбільшого у світі виробника канабісу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті