Apple отримала патент на управління AirPods за допомогою рухів рук, язика, обличчя

Apple отримала патент на управління AirPods за допомогою рухів рук, язика, обличчя

В майбутньому користувачі зможуть перемикати треки, клацаючи язиком по зубах і торкаючись окремих частин обличчя

Apple отримала патент на управління AirPods за допомогою рухів рук, язика, обличчя
фото Apple

Apple отримала патент на управління навушниками AirPods через взаємодію з тілом користувача. Компанія пропонує використовувати спеціальні дотики до обличчя для роботи з навушниками, пише TJournal.

У патенті Apple йдеться про систему управління, яка може розпізнавати сигнали введення і після цього міняти роботу навушників. Пристрій зможе розпізнавати сигнали як зсередини тіла, так і зовні. Наприклад, дотик до вух, дані з вушних каналів, голови, тіла, а також окремих частин тіла.

Вступними даними можуть бути будь-які дії, які може розпізнати пристрій. У патенті описуються різні способи управління навушниками через тіло, в тому числі свайпи, натискання та інші способи. Пристрій також зможе розпізнати клацання зубами або язиком.

Серед інших способів управління – вокальні звуки і «субвокалізації»: звуки голосу, що знаходяться нижче рівня, на якому люди зазвичай можуть чути – нижче нуля децибел. Пристрій також може зафіксувати в якості сигналу переміщення частини тіла, наприклад, рухи головою, руками, ногами і не тільки. Управляти навушниками пропонується і за допомогою контакту з іншими людьми або предметами.

Навушники зможуть вловлювати сигнали за допомогою мікрофона, спрямованого в вухо. Це одна з особливостей AirPods Pro, яка потрібна для роботи шумозаглушення.

У серпні Apple вже отримувала патент на новий спосіб управління AirPods Pro. Тоді компанія запатентувала можливість взаємодіяти з навушниками через «повітряні жести». Патенти Apple зазвичай не означають, що якась функція точно з'явиться в майбутніх продуктах: компанія може застосувати патент тільки через багато років і навіть десятиліття, а може не застосувати взагалі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло