Індія схвалили вакцину проти COVID-19 компанії AstraZeneca
Країна також розглядає можливість схвалення вакцини від компанії Pfizer-BioNTech

Індійський регулятор з контролю за лікарськими препаратами (CDSCO) схвалив вакцину проти COVID-19 від компанії AstraZeneca для екстреного використання. Як повідомляє Reuters, країна також розглядає можливість схвалення вакцини від компанії Pfizer-BioNTech.
Індія має намір розпочати масову вакцинацію якнайшвидше. Одне з джерел додало, що скоріше всього вона почнеться з 6 січня.
Великобританія і Аргентина вже дозволили вакцину, розроблену AstraZeneca для екстреного використання.
Наразі Індія є другою країною в світі за кількістю зафіксованих випадків зараження COVID-19 після США. В країні виявили майже 10,3 млн випадків з початку пандемії.
Як повідомлялося, 30 грудня українська влада оголосила про укладення угоди на поставку 1,8 млн доз вакцини Sinovac Biotech (CoronaVac). Йдеться про закупівлю за ціною 504 грн за дозу.
Днями стало відомо, що Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов провів переговори з виконавчим директором з міжнародних і урядових питань шведсько-британської фармкомпанії AstraZeneca Алеком ван Гелдером. В ході розмови сторони обговорили передконтрактні умови, терміни і логістику поставки вакцини проти COVID-19 в Україну.
Раніше Mind повідомляв, що європейська вакцина потрапить до України в найкращому випадку в кінці весни. Мова йде про символічну партію, скоріше за все, гіршої якості.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].