Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Кондитерська компанія АВК запустила виробництво рослинного м’яса

Кондитерська компанія АВК запустила виробництво рослинного м’яса

Новий тренд на ринку стає все популярнішим

Кондитерська компанія АВК запустила виробництво рослинного м’яса
фото DREAMEAT

Кондитерська компанія АВК починає виробництво рослинного мʼяса, яке може стати доступною, повноцінною альтернативою м'ясу тваринного походження. Про це йдеться в повідомленні виконавчого директора АВК Володимира Авраменка в соцмережі Facebook.

Новаторський продукт має назву «DreamMeat» і, як стверджують виробники, не містить антибіотиків, холестерину, штучних ароматизаторів, барвників та консервантів.

«Найкращі технологи працювали над розробкою рецептури продукту. Додавали компоненти, тестували, знову і знову міняли складові. Ми подбали, щоб продукт був натуральним, на 100% рослинним і максимально смачним», – йдеться в повідомленні СЕО компанії.

Веганы, хватит есть бумагу! Сидеть сложа руки, глядя на все происходящее за окном – не стратегия АВК. Мы решили сделать...

Опубліковано Владимир Авраменко Неділя, 10 січня 2021 р.

Також, за словами Авременка, «DreamMeat» – це перше рослинне м'ясо на ринку без вмісту метилцелюлози: «Простими словами, без паперу», – зазначає він.

«На даному етапі ми стартували з виробництвом на фабриці і активно шукаємо партнерів для побудови і розвитку дистрибуції. Зараз продукт готовий до самовивозу з нашої фабрики в Дніпрі або зі складу в Києві», – додав глава АВК.

Ціна за 240-грамову упаковку рослинного мʼяса складе 91,87 грн, продукт «з дня на день» можна буде придбати в інтернет-магазині АВК, уточнили в компанії.

Нагадаємо, в усьому світі ринок рослинного м’яса оцінюється в $20,7 млрд і продовжує стрімко зростати.

Також повідомлялося, що в англійському місті Бостон наступного місяця відкривається гігантська фабрика з виробництва гамбургерів і ковбас на рослинній основі.

Тим часом McDonald’s запустить цілу лінійку продуктів з рослинним «м’ясом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті