Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Глава Twitter вперше прокоментував блокування акаунту Трампа

Глава Twitter вперше прокоментував блокування акаунту Трампа

Платформа має намір вкладати кошти в кращий контроль за дописами користувачів

Глава Twitter вперше прокоментував блокування акаунту Трампа
фото Bits-media

Рішення Twitter про блокування акаунта президента США Дональда Трампа в обставинах, що склалися, було правильним, написав засновник соцмережі Джек Дорсі в своєму акаунті. Це його перший публічний коментар з приводу ситуації.

«Я не радію і не пишаюся тим, що нам довелося забанити @realDonaldTrump у Twitter. Після чіткого попередження, що ми зробимо це, ми прийняли рішення, грунтуючись на достовірній інформації, яка у нас була, на основі погроз фізичної безпеки як в Твіттері, так і за його межами. Чи було це правильно? Я вважаю, що для Твіттера це було правильне рішення. Ми зіткнулися з надзвичайними і неприйнятними обставинами, що змусило нас зосередити всі наші дії на громадській безпеці», – написав Дорсі.

При цьому Дорсі наголосив на тому, що таке рішення свідчить про невдачу в зусиллях соцмережі забезпечити «здорове спілкування» в Twitter.

Шкода від постів Трампа в Twitter не піддається сумніву, зазначив Дорсі. «Ми керувалися питанням забезпечення безпеки людей», – підкреслив він.

Але те, що Twitter був змушений забанити Трампа, посилило розкол у суспільстві, створило небезпечний прецедент і продемонструвало владу, яку окремі люди і корпорації тепер мають над глобальною публічною комунікацією, написав Дорсі.

Щоб не допустити розширення цієї практики, Twitter інвестує в створення системи децентралізованого контролю за дотриманням правил в соцмережах, додав він. Ця система контролю нагадуватиме принцип блокчейну, уточнив він.

Персональний акаунт Дональда Трампа в Twitter було заблоковано 9 січня через напади прихильників чинного президента США на Капітолій. Соцмережа повідомляла, що останні твіти президента в ширшому контексті створювали ризик подальшого підбурювання до насильства.

Нагадаємо, Twitter також заблокував 70 000 акаунтів прихильників теорії змови, які вважають Трампа «рятівником світу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті