Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Син колишнього мера Черновецького став власником компанії-інвестора в будівництво житла

Син колишнього мера Черновецького став власником компанії-інвестора в будівництво житла

Його компанія брала участь у проектах будівництва ЖК «Комфорт таун», ЖК Central Park та ЖК Tetris Hall

Син колишнього мера Черновецького став власником компанії-інвестора в будівництво житла
ЖК Комфорт Таун
фото ЛУН.ua

Син колишнього мера Києва Степан Черновецький став офіційним власником компанії з управління активами, що профінансувала будівництво трьох житлових комплексів КАН Девелопмент Ігоря Ніконова. Про це передає Економічна правда з посиланням на повідомлення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Наприкінці грудня Комісія погодила намір набуття істотної участі Степаном Черновецьким у професійному учаснику фондового ринку ТОВ «КУА «ВАЛПРИМ».

На офіційному сайті КУА зазначається, що компанія брала участь у проектах організації фінансування будівництва ЖК «Комфорт таун», ЖК Central Park та ЖК Tetris Hall. Всі три комплекси будувалися під девелопментом «КАН Девелопмент» у 2013-2020 роках.

Як зазначає видання, до цього власниками статутного капіталу «КУА «ВАЛПРИМ» були Андрій Левін, Костянтин Примак та Максим Сокіран. Левін був довіреною особою Леоніда Черновецького на виборах президента України у 2004 році та працював директором Васильківського відділення «Правекс-Банку», що належав Черновецькому.

Окрім фінансування будівництва ЖК «Комфорт Таун», про що розповідав раніше власник КАН Девелопмент Ігор Ніконов, син колишнього київського мера інвестував у будівництво ще двох ЖК КАН Девелопмент – «Тетріс Холл» та «Централ Парк», але не самостійно, а за допомогою «професійних керуючих активами».

Степан Черновецький почав кар'єру в Правекс банку, який належав його батькові Леоніду. Працював старшим віце-президентом, а потім членом наглядової ради банку.

У 2012 році створив власну компанію Chernovetskyi Investment Group. У портфель компанії входять українські IТ-компанії: Eda.ua (входить в Foodout Group), Softcube і Zakaz.ua. У 2015 році CIG інвестувала $1 млн в платформу для дітей KIDO'Z (Ізраїль) і $1 млн у міжнародний сервіс з продажу автобусних квитків Busfor.

У 2017 році було вкладено інвестиції в індійський проект з доставки готових страв Inner Chef, а також у компанію Kray Technologies, виробника комерційних дронів для агропідприємств.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті