У Франції противники 5G підпалили вежу, без теле- та радіосигналу залишилися 1,5 млн людей

У Франції противники 5G підпалили вежу, без теле- та радіосигналу залишилися 1,5 млн людей

Зловмисники обіцяють і далі продовжувати здійснювати підпали

У Франції противники 5G підпалили вежу, без теле- та радіосигналу залишилися 1,5 млн людей
фото Mediasat

Противники технології 5G у Франції підпалили 230-метрову вежу, в результаті чого без теле- й радіосигналу залишилися 1,5 млн жителів. Інцидент трапився 11 січня поблизу міста Лімож на заході Франції, пише Le Figaro.

Цікаво, що самого обладнання 5G на цій вишці не було.

Пожежу на вишці гасили понад два десятки рятувальників. Також від дій конспірологів постраждали сусідні об'єкти, зокрема антена мобільного оператора Orange, що вплинуло на телекомунікаційні служби кількох відомств.

Як пишуть ЗМІ, станом на 15 січня без ТВ-мовлення залишалися тисячі користувачів.

Невдовзі після інциденту газета Le Populaire Центру отримала лист з вимогами, підписаний невідомою до цього групою з назвою «Комітет зі скасуванню 5G по всьому світу (CLA5GSM)». Охрестивши операцію з підпалу «Голосом вітру і співом птахів», колектив вказує на те, що існує «дуже довго, можливо, завжди назавжди», щоб вести «війну проти 5G».

З весни минулого року у Франції було здійснено кілька десятків підпалів ретрансляційних антен. Частина актів саботажу приписується анархічним або ультралівим групам. Інші є діяльністю конспіративних рухів проти 5G. У вересні двоє чоловіків були засуджені до 3 і 4 років позбавлення волі за підпал антени в Джурі.

Як повідомляв Укрінформ, у Франції з 18 листопада 2020 року телекомунікаційні оператори почали надання послуг із застосуванням новітньої технології мобільного зв'язку та передачі даних п'ятого покоління 5G.
Ліцензії на використання технології 5G в частотному діапазоні 3,4-3,8 ГГц отримали чотири провідні французькі компанії: SFR, Bouygues Telecom, Free М і Orange.
За ліцензійними угодами оператори зобов'язані сплатити до державного бюджету 2,789 млрд євро до 2034 року. Крім цього, введено річну плату за доступ до частот, на яких працює 5G.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло