Захворіло у світі
114,461,199
Померло у світі
2,539,880
Вилікувалось у світі
64,675,787
Захворіло в Україні
1,357,470
Померло в Україні
26,212
Вилікувалось в Україні
1,176,918
Норвегія не знайшла прямого зв’язку між смертями людей похилого віку та вакциною проти COVID

Норвегія не знайшла прямого зв’язку між смертями людей похилого віку та вакциною проти COVID

Розслідування триває, офіційний загальноєвропейський звіт про безпечність вакцини Pfizer-BioNTech має з’явитись наприкінці січня

Норвегія не знайшла прямого зв’язку між смертями людей похилого віку та вакциною проти COVID
фото www.flickr.com/photos/30478819@N08/50714715547

Органи охорони здоров'я Норвегії заявили, що немає доказів прямого зв'язку між нещодавньою серією смертей серед літніх людей, вакцинованих проти COVID-19, і вакциною, яку вони отримали.

Як повідомляє Bloomberg, Норвезьке агентство з лікарських засобів намагається розвіяти побоювання щодо безпечності вакцинації після того, як в країні після імунізації померли 33 людини у віці 75 років і старше.

«Очевидно, що COVID-19 набагато небезпечніший для більшості пацієнтів, ніж вакцинація», – заявив Стейнар Мадсен, медичний директор Норвезького агентства з лікарських засобів.

Нагадаємо: раніше Норвезьке агентство лікарських засобів повідомило, що станом на 14 січня в країні після вакцинації проти COVID-19 померли 23 людини. Всі летальні випадки припали на людей похилого віку з супутніми захворюваннями.

Ця новина потрапила на перші шпальти міжнародних газет, оскільки світ шукає ранні ознаки потенційних побічних ефектів вакцин. До 15 січня Норвегія використовувала тільки вакцину Pfizer-BioNTech, і тепер компанії працюють зі скандинавською країною, щоб розслідувати смертельні випадки.

Перший загальноєвропейський звіт про безпеку вакцини Pfizer-BioNTech повинен бути опублікований наприкінці січня.

 «Всі ці пацієнти страждали серйозними захворюваннями, – сказав Медсен. – Не можна сказати, що люди вмирають від вакцини. Можна сказати, що це може бути випадковим збігом. Важко довести, що причиною є вакцина».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті